1.liga mladší a starší dorostenci 14.kolo – Povinné body se soupeři z konce tabulky

Ve 14.kole nejvyšších dorosteneckých soutěží naše družstva Pepino SKP Frýdek-Místek hostily týmy z Liberce a v obou utkáních byly úspěšné.

Mladší dorostenci do utkání vstoupili trošku vlažně, a dokonce v 10.minutě prohrávali s posledním týmem tabulky Liberec Handbal 4:5. Pak ale převzali iniciativu, do poločasu navýšili skóre ve svůj prospěch a do šaten se šlo za vedení našeho týmu 16:11.

Druhý poločas se už odehrál v režii našeho družstva, které se v poklidném tempu dopracovalo k vysokému vítězství 36:25.

1.liga mladší dorostenci

Pepino SKP Frýdek-Místek – Liberec Handball 36:25 (16:11)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Broda – Havránek 5/1, Kresta Michal 2, Voleník 5, Borák 2, Prudký 2/1, Zourek 1, Szafran 4, Mlčoušek, Kresta Zdeněk 2, Vyskočil 3, Brožek 5.

Starší dorostenci ze začátku utkání odskočili na vedení o tři branky, které si udržovali do konce poločasu 12:9.

Druhý poločas si naše družstvo stále udržovalo tří až čtyř brankový náskok, hlavně zásluhou Musálka a Mazura, kteří sami za druhý poločas nastříleli deset branek z třinácti vstřelených našeho týmu. V závěru hosté už jen korigovali na pro ně přijatelných 25:22.

1.liga starší dorostenci

Pepino SKP Frýdek-Místek – Liberec Handball 25:22 (12:9)

Sestava a branky SKP: Macek, Bartoš, Plánka – Garba 3/2, Herman, Choleva 6/1, Hrachovec 1, Mazur 5, Bandy, Fuciman, Gelnar 1, Vilimovský, O´Connor, Musálek 9.