Juniorka si z prvního utkání sezóny veze dva body

K prvnímu zápasu 2. ligy mužů SM zajížděla juniorka Pepino SKP Frýdek-Místek do Uničova, kde svého soupeře porazila vysokým brankovým rozdílem a odváží si dva body.

Prvních deset minut utkání předváděla obě družstva vyrovnané výkony, poté se ale chytil otěží náš tým, který začal navyšovat své vedení a po konci první půle tak vedl rozdílem šesti branek (9:15). Ve druhém poločase navázali naši hráči na výkon z první půle a dovedli utkání k vysokému vítězství 21:33.

Nejvíce se střelecky prosadili Pavel Musálek a Vojtěch Hečko, kteří společně nastříleli devatenáct branek.

2.liga mužů SM
Házená Uničov – Pepino SKP Frýdek-Místek „B“ 21:33 (9:15)
Sestava a branky SKP: Šoltys, Cáb – Pomichálek 1, Šimek 2, Hečko 9/3, Hustopecký 3, Blahut 1, Rajnoha J. 5, Bujnoch 1, Garba 1, Musálek 10.
Sled utkání: 0:1, 2:2, 3:5, 4:9, 6:12, 8:13, 9:15, 10:18, 13:20, 15:26, 17:27, 18:30, 19:32, 20:33