Aktuality

Mini žáci zakončili sezónu turnajem v Paskově

Mini žáci zakončili sezónu turnajem v Paskově

V sobotu 13.6.2020 uspořádal oddíl Házená Paskov ve své nové sportovní hale turnaj Mini 4+1 a naše týmy si vedly velmi úspěšně.

Turnaj hodnotí jeden z trenérů Roman Butschek: „Po delší době způsobené omezeními ohledně Covid 9 jsme se  zase mohli  zúčastnit turnaje. Tento se konal v hale v Paskově a byl první po dlouhé době a zároveň poslední v jarní sezóně. Zde jsme se střetli s družstvy domácích Paskov A,B  Krmelína A,B  a my jsme měli také dvě družstva.

Družstvo A bylo složeno z ročníku 2009 a družstvo B z hráčů 2010 a mladších.

Před turnajem jsme byli trochu na pochybách, jak hráči zvládnou konfrontaci po delší době.

Musím ale přiznat, že nás příjemně překvapili.  Naše starší družstvo SKP A prošlo turnajem bez zaváhání ke spokojenosti trenéra Martina Pomichálka a skončilo na prvním místě. Družstvo mladších SKP B našlo pouze jednoho přemožitele a to své starší spoluhráče SKP A a skončilo na druhém místě.

Vzhledem k tomu, že je zde konec jarní sezóny, přejeme všem hráčům příjemné prázdniny a klukům roč. 2009 hodně úspěchů v kategorii mladších žáků.“

Trenéři týmů Roman Butschek a Martin Pomichálek  zůstávají u družstev Mini i pro příští sezónu a těší se na nové adepty tohoto krásného sportu.