Zápasy

Muži "A"

04. září 2021
19:00
  • Lovci Lovosice
  • 35:28
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Lovosice
12. září 2021
18:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 28:29
  • Talent tým Plzeňského kraje


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
26. září 2021
18:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 26:26
  • HC Dukla Praha


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
29. září 2021
18:00
  • KH Kopřivnice
  • 23: 22
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Kopřivnice
02. říjen 2021
17:00
  • SKKP Handball Brno
  • 35:34
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Brno
10. říjen 2021
18:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 32 : 26
  • HBC Ronal Jičín


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
22. říjen 2021
19:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 24:26
  • HCB Karviná


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
12. listopad 2021
19:15
  • TJ Cement Hranice
  • 30:28
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Hranice
21. listopad 2021
17:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 38:27
  • SHC Maloměřice Brno


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
24. listopad 2021
18:30
  • TJ Sokol Nové Veselí
  • 27:24
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Nové Veselí
15. prosinec 2021
18:00
  • HC ROBE Zubří
  • 36:26
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Zubří
18. prosinec 2021
16:30
  • HC Dukla Praha
  • 24:23
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Praha
30. leden 2022
10:30
  • Talent tým Plzeňského kraje
  • 31:23
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Plzeň
02. únor 2022
18:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 32:32
  • SKKP Handball Brno


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
09. únor 2022
18:30
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 27:26
  • KH Kopřivnice


  • Frýdek-Místek SH 6.ZŠ
13. únor 2022
17:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 30:35
  • HC ROBE Zubří


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
16. únor 2022
18:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 32:25
  • Lovci Lovosice


  • Frýdek-Místek SH 6.ZŠ
23. únor 2022
19:00
  • HBC Ronal Jičín
  • 33:31
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Jičín
27. únor 2022
17:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 30:27
  • TJ Sokol Nové Veselí


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
02. březen 2022
18:00
  • HCB Karviná
  • 32:21
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Karviná
05. březen 2022
18:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 34:30
  • TJ Cement Hranice


  • 6. ZŠ, Frýdek-Místek
12. březen 2022
18:00
  • SHC Maloměřice Brno
  • 27:30
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • Maloměřice
27. březen 2022
17:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 30:30
  • SHC Maloměřice Brno


  • SH 6.ZŠ Frýdek-Místek * play-out 9.-12.místo
01. duben 2022
19:30
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 27:27
  • HBC Ronal Jičín


  • SH 6.ZŠ Frýdek-Místek * play-out 9.-12.místo
08. duben 2022
18:00
  • TJ Cement Hranice
  • 27:36
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • SH HRANICE * play-out 9.-12.místo
23. duben 2022
11:30
  • SHC Maloměřice Brno
  • 28:29
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • SH Maloměřice * play-out 9.-12.místo
29. duben 2022
19:00
  • HBC Ronal Jičín
  • 30:31
  • Pepino SKP Frýdek-Místek


  • SH Jičín * play-out 9.-12.místo
06. květen 2022
18:00
  • Pepino SKP Frýdek-Místek
  • 29:28
  • TJ Cement Hranice


  • SH 6.ZŠ Frýdek-Místek * play-out 9.-12.místo