O víkendu se rozběhla jarní část 1. ligy dorostenců

1.liga dorostenců se opět roztočila na plné obrátky, vysoké výhry si zapsaly týmy mladších a starších dorostenců Pepino SKP Frýdek-Místek v duelech s HK FCC Lovosice.

Mladší dorostenci hned od počátku rozjeli brankostroj, čemuž nasvědčuje poločasové vedení 21:17.

Druhý poločas byl ještě úrodnější na branky v soupeřově síti, čímž se skóre navýšilo na konečných 45:26.

O vítězství se zasloužil celý tým svou bojovností a chuti po vítězství, ale vyzdvihnout je třeba brankáře Patrika Bartoše za výborný výkon, ze kterého družstvo těžilo jednoduchými brankami z rychlých protiútoků.

Starší dorostenci si připsali dva body za vysoké vítězství nad HK FCC Lovosice v poměru 48:29.

V utkání jasně dominovalo naše družstvo, hosté z Lovosic drželi krok jen do 20.minuty (12:11).

Opět je třeba pochválit celý tým za kolektivní výkon.

1.liga mladší dorostenci 12.kolo
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice 45:26 (21:17)

Sestava a branky SKP: Bartoš – Chovančík, Vyskočil 4, Zourek 1, Voleník 3, Moješcik 3, Borák 5,
Mlčoušek 3, Havránek 7, Szafran 4, Prutký 2, Brožek 9, Papala 4.

Sled utkání: 1:0, 4:1, 7:4, 9:5, 11:6, 15:10, 18:13, 19:15, 21:16, 24:18, 29:19, 33:21, 37:23, 40:24, 44:25, 45:26

1.liga starší dorostenci  12.kolo
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice  48:29 (20:14)

Sestava a branky SKP: Bartoš 1, Plánka – Garba 3, Herman, Brožek 6, Hrachovec 8, Havránek 1, Fuciman, Mazur M. 9, Vilimovský 1, O´Connor 2, Gelnar 3, Voleník 3, Musálek 11.