Na domácí palubovce si mladší dorostenci se svým soupeřem lehce poradili

Ve 2.kole 1.ligy mladších dorostenců hostilo naše družstvo Pepino SKP Frýdek-Místek na domácí palubovce tým C.S.Cargo HBC Jičín, který svým skvělým výkonem zcela přehrálo a získalo cenné body.

Už od prvních minut utkání se chytilo otěží naše družstvo, které v 6.minutě vedlo rozdílem čtyř branek (5:1). Postupně si náš tým své vedení ještě navyšoval, zejména díky skvělým zákrokům brankáře Patrika Bartoše, se kterým měli střelci hostí velké potíže. Do konce poločasu si naše družstvo odskočilo na rozdíl sedmi branek a tak se do šaten šlo za stavu 19:12.

Po nástupu do druhého poločasu naši hráči nepolevili a pokračovali ve své hře, díky které se ve 41.minutě dokázali dostat od svého soupeře až na rozdíl dvanácti branek (27:15) a umožnili tak trenéru Martinu Strnadlovi nechat hrát ve druhém poločase všechny hráče lavičky, kteří dohrávali zbytek zápasu a dotáhli jej do vítězného konce (36:31).

1.liga mladší dorostenci - 2.kolo

Pepino SKP Frýdek-Místek – C.S.Cargo HBC Jičín 36:31 (19:12)

Sestava a branky SKP: Bartoš, Bortel – Chovančík, Vyskočil 2, Voleník 7, Moješcik 2, Borák 1, Mlčoušek 6, Havránek 7, Zourek 2, Kresta Z. 1, Papala 1, Brožek 7/1.

Sled utkání: 5:1, 7:2, 12:3, 13:5, 15:8, 17:11, 19:12, 21:13, 24:14, 27:15, 28:17, 30:20, 31:22, 33:24, 35:27, 35:30, 36:31.